Opozorilo Ta stran uporablja piškotke, da zagotavlja najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Če nadaljujete, se strinjate z uporabo piškotkov na tej strani.. OK

Bi želeli delati v Hiši daril?

Kot prodajalka in aranžerka boste pri nas s svojim predanim in z odgovornim delom poskrbeli, da se bodo stranke pri nas počutile dobrodošle.

S strokovnim pristopom in z iznajdljivostjo boste poskrbeli, da bodo naši kupci od nas odšli zadovoljni in se bodo k nam z veseljem vračali.

Odprti razpisi

  • PRODAJA/SVETOVANJE v HIŠI DARIL

Opis dela:

Delo obsega aranžiranje daril, aranžiranje in urejanje prodajalne, svetovanje strankam,prodajo daril, prevzemanje blaga, vodenje blagajne, ter ostala običajna trgovska opravila.

Pričakujemo:

  • delo na blagajni in svetovanje kupcem
  • poznavanje izdelkov in ponudbe darilnih bonov
  • skrb za zadovoljstvo kupcev, ki se bodo radi vračali
  • zalaganje polic z izdelki
  • skrb za urejenost trgovine

Nudimo:

  • delo za določen čas (3-6 mesecev) z možnostjo podaljšanja
  • dinamično delovno okolje v rastočem podjetju
  • možnost zaposlitve za 4-, 6- ali 8-urni delovni čas
  • ustvarjalno samostojnost in možnost razvoja
  • redno izplačilo plače in stimulacijo za uspešno delo

Vaše delo je darilo: vlogo z življenjepisom pošljite na info@hisadaril.si .